ТОВ “БіоТестЛаб” пишається своїми здобутками та поступальним розвитком

ТОВ “БіоТестЛаб” пишається своїми здобутками та поступальним розвитком

Три десятиліття компанія «БіоТестЛаб» займається розробкою та виробництвом вакцин і препаратів для тварин.

«БіоТестЛаб» – вітчизняний лідер у сфері діагностики, профілактики та лікування захворювань сільськогосподарських тварин в Україні та є науково-виробничим ветеринарним комплексом, до складу якого входять лабораторно-діагностичний центр, науково-дослідна група, сучасне виробництво ветеринарних препаратів, департамент забезпечення якості, група наукових консультантів для ветеринарного супроводу птахівничих і тваринницьких підприємств.

На сьогоднішній день в портфелі компанії 103 зареєстрованих препарати, серед яких:

  • 42 – імунобіологічних препарати,
  • 61 – хіміко-фармацевтичних препаратів, дезінфікуючих та миючих засобів.

Команда з 202 співробітників компанії постійно працює над вдосконаленням нашої продукції, розробкою нових препаратів, забезпечує постійний контроль їх якості та підтримує міцні контакти з партнерами та дистриб’юторами. Саме такий підхід сприяв успішному виходу ветеринарних препаратів виробництва «БіоТестЛаб» на зарубіжні ринки та експорту 58 найменувань вакцин та хім.-фарм. препаратів до 15 країн світу.

Досягнення ТОВ “БіоТестЛаб” – це привід пишатися своїми працівниками та мати змогу розвивати компанію, стрімко підкорюючи нові вершини: у 2019 році компанія «БіоТестЛаб» інвестувала близько 5,3 млн. грн. в модернізацію виробництва, а за п'ять місяців поточного року інвестиції склали вже більше 2,5 млн. грн.!

Крім того компанія:

  • інвестує кошти в модернізацію операційних систем (близько 1,5 млн. грн. за 2020 р.);
  • підтримує на належному рівні стандарти GMP на підприємстві (більше 1,1 млн. грн. за 2020 р.);
  • успішно проходить реєстрацію та перереєстрацію продуктів: на 2020 рік утримання всього портфеля продуктів (реєстрація 103 препаратів за 5 років) в Україні коштувало нам 7,5 млн. грн.

І, звичайно ж, ми постійно дбаємо та сприяємо розвитку знань і талантів наших фахівців у ветеринарній галузі: інвестиції в інноваційні наукові розробки (закупівля лабораторного обладнання, проведення досліджень, навчання персоналу, контрактні роботи тощо) на 2020 рік вже склали 9,4 млн. грн.!

Висока якість продукції ТОВ “БіоТестЛаб” дає нам можливість залишатися лідерами на ринку ветеринарних препаратів не тільки в Україні, а й бути надійним партнером за кордоном: дохід компанії від реалізації готової продукції на експорт склав 39,2 млн. грн. (1,45 млн. доларів США).

Зазначаємо, що з 1,45 млн. доларів 1,24 млн. доларів склала вартість реалізованих вакцин, це ще раз підкреслює той факт, що наукові розробки та інноваційні підходи до виробництва ветеринарних препаратів високо цінуються в будь-якій країні світу.

Ми наголошуємо, що маючи такі здобутки, ми завжди пам'ятаємо про соціальну відповідальність бізнесу : кількість сплачених компанією податків за 2019 р. досягла 33,1 млн. грн.!

Наші успіхи не залишились непоміченими: ми вдячні Національному Бізнес-Рейтингу за високу оцінку нашої діяльності, адже за результатами цього рейтингу ТОВ «БіоТестЛаб» входить до переліку підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність і зміцнюють престиж України на міжнародному ринку. А перше місце («золото»), отримане компанією за показниками «Обсяг операцій» і «Географія» серед суб’єктів зовнішньоторговельної діяльності (товарна група 3000320 Фармацевтична продукція для людей і тварин), мотивує нас не зупинятися на досягнутому й рухатися лише вперед!

30 років успішної роботи підтверджують девіз «БіоТестЛаб» – ДОСВІД, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ!

Вдячні кожному з Вас за довіру до нашої компанії та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Запевняємо наших клієнтів та партнерів, що якість препаратів і продуктів компанії буде й надалі забезпечуватись на найвищому рівні!

З повагою, ТОВ “БіоТестЛаб”