Компанія «БІОТЕСТЛАБ» розширила географію експорту

Компанія «БІОТЕСТЛАБ» розширила географію експорту

Шановні партнери!

У 2020 році ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» зробило черговий крок у розвитку зовнішньоекономічної діяльності. Так, торік компанія отримала 11 реєстраційних свідоцтв на препарати, в тому числі на нових ринках.

Директор ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» Олена Салій: «Один з найбільш перспективних в аграрному плані ринків у світі — в’єтнамський, з професійним і складним процесом реєстрації ветеринарних продуктів, відчинив двері і для нас. Ми отримали реєстраційні свідоцтва на вакцини для птиці Полімун ІБХ, Полімун ІБХ+, Полімун НХ та Полімун АЕ + ПОКС, а також антибіотик Даноксан-25, що використовується при лікуванні свиней і ВРХ. Також представили на ринку дезінфікуючі засоби Віросан, Віросан Макс».

Ще дві вакцини (Полімун АЕ, Полімун АЕ + ПОКС) було зареєстровано в Єгипті. Таким чином відтепер у цій країні представлено вже 20 вакцин виробництва «БІОТЕСТЛАБ». Чотири вакцини (Полімун ІБХ Лайт, Полімун Ла-Сота, Полімун ПОКС — для птиці та Бовімун LSD — для ВРХ) презентовано в Азербайджані.

Окрім ринку В’єтнаму, минулого року компанія здійснила перші експортні поставки до Японії, ОАЕ, Кувейту, Бахрейну та деяких інших країн.

Директор ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» Олена Салій:«Наша стратегічна мета — нарощувати частку експорту. Науковий потенціал компанії, сучасні потужності та широкий асортимент вакцин, хім.-фарм препаратів і дезінфектантів дають можливості виходити на міжнародні ринки. На сьогодні продукція “БІОТЕСТЛАБ” представлена в понад 20 країнах. Пріоритетними для нас є ринки Близького Сходу, Центральної та Південно-Східної Азії. При цьому, якщо раніше ми шукали партнерів за кордоном, то сьогодні регулярно отримуємо пропозиції про співпрацю від іноземних дистриб’юторів. Приміром, нині проходять реєстрацію продукти у Саудівській Аравії, Йорданії, Пакистані, Таджикистані, у кількох африканських країнах».

Нагадаймо: наприкінці минулого року ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» отримало висновок Органу з сертифікації продукції, процесів та послуг «Український біологічний центр сертифікації» про відповідність дільниць з виробництва ветеринарних препаратів вимогам належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice, GMP).