Дякуємо за незламність: працівники, завдяки яким продовжилося виробництво ветеринарних препаратів

Дякуємо за незламність: працівники, завдяки яким продовжилося виробництво ветеринарних препаратів

Більше 60 співробітників компанії «БІОТЕСТЛАБ», які у березні-квітні 2022 року залишалися на робочих місцях у підрозділах у Києві, нагороджено корпоративною відзнакою

У перші місяці повномасштабної агресії росії компанія «БІОТЕСТЛАБ» проявила неабияку стійкість, забезпечуючи тваринницькі і птахівничі господарства, ветеринарні лікарні і аптеки необхідними препаратами. Це вдалося завдяки людям, які у березні-квітні 2022 року, у найважчий період, коли ворог перебував на підступах до столиці, вірили в ЗСУ, продовжували підтримувати виробничі та інші процеси. Найвідважніших нагородили корпоративною відзнакою.

«Ми пишаємося співробітниками, які вступили до лав Збройних Сил і територіальної оборони, дякуємо тим, хто, залишивши Київ, працював віддалено. Однак без робочих рук на виробничих дільницях, у лабораторіях, на складі, без технічних спеціалістів, водіїв, охоронців ми не змогли б виробляти і доставляти ветпрепарати саме тоді, коли їх особливо потребували на фермах і у ветеринарних клініках», — підкреслив, вручаючи відзнаки, акціонер ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» Юрій Собко.

До початку повномасштабного вторгнення у компанії працювали майже 300 співробітників, більшість — у Києві, де знаходяться науково-виробничий центр і торговий дім «БІОТЕСТЛАБ». Більше 60 працівників у березні-квітні 2022 року залишалися у столиці, виходячи на роботу без вихідних. Окремі співробітники перебували на підприємстві цілодобово.

«У нормальних умовах усі процеси прописані, зрозумілі для всіх. Від ранку 24 лютого багато правил уже не діяло, — зазначила генеральний директор ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» Олена Салій. — Першочерговим завданням було зрозуміти, хто не виїхав з Києва, хто і як зможе добиратися на роботу, кому потрібна допомога. Існувала загроза, що зникне мобільний зв’язок, тому необхідні були швидкі управлінські рішення, координація, щоб усі знали, що робити, як взаємодіяти. Змістилася ієрархія: незважаючи на посади, наукові звання, чоловіки пакували, вантажили препарати, жінки — чергували вночі, годували тварин у віварії. Ми зберегли всю продукцію, яка на ранок 24-го знаходилася в процесі виробництва, перевезли на склад, знайшли шляхи, яким чином доставляти вакцини та інші препарати клієнтам».

Розуміючи всю відповідальність, команді «БІОТЕСТЛАБ» удалося пройти найважчий період березня-квітня, утримати продуктову лінійку, підтримувати відносити з партнерами в Україні і за кордоном. Уже весною було запущено у виробництво новий комплексний препарат для великої рогатої худоби Кетафур, на початку літа — вакцини Полімун і Бовімун було представлено на міжнародній виставці в Азербайджані, а у середині — розпочато експорт на новий ринок, до Узбекистану. Все це паралельно з допомогою Збройним Силам, волонтерством.