Державні відзнаки «БіоТестЛаб» з нагоди 30-річчя компанії

Нам є чим пишатися!

Державні відзнаки «БіоТестЛаб» з нагоди 30-річчя компанії. Нам є чим пишатися!

25 червня ц.р. під час урочистої церемонії з нагоди 30-річчя ТОВ «БіоТестЛаб» відбулося вручення Подяки трудовому колективу компанії від Кабінету Міністрів України за підписом Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Подяку від імені Кабміну вручив Директор Департаменту з питань безпеки життєдіяльності, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу Олександр Мар’янович Вержиховський. Зі словами привітання він звернувся до директора «БіоТестЛаб» Андрія Ігоровича Колодинського і подякував колективу компанії за вагомий внесок у розвиток галузі ветеринарної медицини, вдосконалення національного виробництва ветеринарних препаратів і високий професіоналізм.

Від імені Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – Володимира Івановича Лапи – пан Колодинський А.І. також отримав Грамоту, в тексті якої зазначено: «За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення вітчизняного виробництва ветеринарних препаратів та з нагоди 30-річчя від дня заснування».

Окрім цього, з нагоди 30-річчя весь трудовий колектив компанії «БіоТестЛаб» було нагороджено Дипломом Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок за вагомий внесок у розвиток Української фармацевтики, високий професіоналізм та сумлінну працю.

Зі свого боку, директор «БіоТестЛаб» Андрій Колодинський від імені всієї команди висловив вдячність за високу оцінку, дану державними інституціями роботі колективу, яка і надалі буде спрямована на розвиток, вдосконалення і розбудову ветеринарного ринку України, забезпечення ветеринарної галузі якісними продуктами вітчизняного виробництва.

Адже не дарма 30 років успішної праці підтверджують девіз «БіоТестЛаб» – ДОСВІД, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ!