Розділи

  АМОКСАН-150 П.Д. ПРЕМІУМ

  переваги та особливості компонентного складу

  АМОКСАН-150 П.Д. ПРЕМІУМ: Переваги та особливості компонентного складу

  ЧОМУ ПРЕМІУМ?

  АМОКСАН-150 П.Д. ПРЕМІУМ виробництва ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» є препаратом НОВОГО ПОКОЛІННЯ в лінійці суспензій амоксициліну пролонгованої дії для парентерального застосування.

  Використання низки технологічних прийомів дозволило створити лікарську форму на основі амоксициліну з максимальною тривалістю дії й одночасно легким набором у шприц, що на практиці багатьом з виробників не вдається. Препарат навіть за тривалого зберігання не утворює щільного осаду, швидко збовтується, легко набирається у шприц, тривалий час зберігається однорідність суспензії.

  ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

  Як діюча речовина, тобто амоксицилін, використовується мікронізована субстанція амоксициліну тригідрату високої хімічної чистоти.

  Рис. 1. Кристали мікронізованої субстанції амоксициліну

  Рис. 2. Кристали звичайної субстанції амоксициліну

  Тривалість дії препарату обумовлена не тільки властивостями наповнювачів, але й присутністю часток діючої речовини спеціально підібраного розміру: від 1 до 50 мкм (переважають частки до 10 мкм), отриманих за технологією преципітації. Отримана таким чином субстанція має покращену біодоступність і відповідає вимогам для створення монодисперсних ін'єкційних лікарських форм.

  Завдяки особливій технології виготовлення, субстанція амоксициліну містить мікро- та субмікрочастки округлої форми (на відміну від звичайних субстанцій), які мають різну швидкість всмоктування.

  На рисунку 1 представлено фото мікронізованої субстанції з кристалами округлої форми різного розміру, отримане через мікроскоп.

  На рисунку 2 ми бачимо кутасті кристали у формі голок або паралелепіпедів звичайної субстанції.

  Завдяки особливій структурі кристалів амоксицилін поступово й рівномірно всмоктується з місця ін’єкції, забезпечуючи достатню тривалість дії та стабільність концентрації.

  БАЛАНС СКЛАДУ

  Склад препарату збалансований таким чином, що комплекс діючої та допоміжних речовин перешкоджає зближенню кристалів амоксициліну, їх агрегації, та, як наслідок, утворенню щільного осаду.

  Мікронізована субстанція, що була суспендована у дикаприлаті/дикапраті пропіленгліколя, мало схильна до злежування, що обумовлено оптимальним співвідношенням в’язкості дисперсійного середовища та тонкої диспергації твердих частинок дисперсної фази, завдяки чому суспензія легко збовтується і набирається навіть тонкою голкою.

  Комплекс консервантів та антиоксидантів забезпечує високу стабільність препарату в процесі зберігання, а після першого відбору з флакону, препарат стабільний при багаторазовому використанні протягом 28 днів.

  Всі наповнювачі в складі АМОКСАН-150 П.Д. ПРЕМІУМ є інертними до тканин організму й не викликають реакції з боку оточуючих тканин.

  Така лікарська форма зручна у використанні через достатню в’язкість, що сприяє створенню депо препарату в місці ін’єкції, але до всього легко збовтується й набирається у шприц, забезпечуючи швидке досягнення терапевтичної концентрації в органах і тканинах, зі збереженням тривалості дії (до 48 год.).

  Завдяки збалансованому комплексу наповнювачів у складі препарату АМОКСАН-150 П.Д. ПРЕМІУМ і використанню амоксициліну тригідрату у формі мікрочасток різного розміру, вдалося досягти оптимальних фармакокінетичних параметрів препарату.

  Переваги перед більшістю аналогічних препаратів, що представлені на ринку України, такі:

  • підвищена біодоступність й висока фармакологічна активність;
  • швидка дія та пролонгований ефект;
  • легка прохідність через голку 0,6-0,8 мм;
  • стабільність за тривалого зберігання;
  • легке ресуспендування.

  Зробити замовлення

   АМОКСАН-150 П.Д. ПРЕМІУМ

   АМОКСАН-150 П.Д. ПРЕМІУМ

   амоксициліну тригідрат 15%

   ВРХКотівництвоКозиВівчарствоСвиніСобаківництво