Статьи

Познавательные статьи и публикации о исследованиях, препаратах и животных в ракурсе деятельности нашей компании

100% эффективность вирулицидного действия на вирус ачс дезинфектанта виросан макс

100% эффективность вирулицидного действия на вирус ачс  дезинфектанта виросан макс

Подтверждена 100%-я дезинфицирующая эффективность препарата ВИРОСАН МАКС в отношении вируса африканской чумы свиней. ВИРОСАН МАКС рекомендуется для применения в очагах заражения АЧС для обработки объектов ветеринарного надзора и транспортных средств с целью полной инактивации вируса АЧС и предотвращения его распространения.

07.04.2016

Контроль розповсюдження мікоплазмозу птиці на птахівничих господарствах

Контроль розповсюдження мікоплазмозу птиці на птахівничих господарствах

Насправді, проблема мікоплазмозу присутня у багатьох країнах світу, де розвинуто птахівництво. Багато країн не приділяють належної уваги мікоплазмозу, як наприклад, хворобам вірусної етіології, що тягнуть за собою катастрофічні втрати. За мікоплазмозу втрати не такі значні, але тривалі та пов’язані з нерівномірним, низьким приростом, підвищеною чутливістю до стресів, зниженням поствакцинального імунітету, несучості, біологічних якостей ембріонів, конверсії корму. Якщо підвести підсумок, то загалом втрати за мікоплазмозу птиці перетворюються на суттєві.

01.03.2016

Через терни до зірок або як правильно провести ерадикацію хвороби Ауєскі

Через терни до зірок або як правильно провести ерадикацію хвороби Ауєскі

Багато свиногосподарств, після підтвердження позитивного статусу щодо хвороби Ауєскі, стикаються з питаннями: «Які вакцини застосовувати, чи можливо викорінити вірус, скільки часу чи зусиль це займе, скільки коштів доведеться витратити та який результат отримає господарство після оздоровлення?

18.02.2016

Токсокароз: сучасний стан проблеми

Токсокароз: сучасний стан проблеми

«Токсокароз – нематодозне захворювання м’ясоїдних, яке спричиняють нематоди Тохосаrа саnіs та Тохосаrа cati. Статевозрілі паразити локалізуються в шлунку та кишечнику собак, котів, песців, лисиць та інших м’ясоїдних, а їх личинки – у внутрішніх органах (печінці, легенях, м’язах, мозку, очах, нирках, серці) людини, собак, птиці, домашніх тварин та гризунів.

Збудники токсокарозу є найбільш поширеними гельмінтами собачих та котячих тварин у всьому світі. Згідно з даними літератури токсокарозна інвазія поширена від 2 до 79% серед популяції собак та 8–85% – котів

02.02.2016

Фармакологические субстанции и лекарственные препараты – в чем разница?

Фармакологические субстанции и лекарственные препараты – в чем разница?

«Фармакологическая субстанция – лекарственное средство в виде одного или нескольких обладающих фармакологической активностью действующих веществ, вне зависимости от природы происхождения, которое предназначено для производства, изготовления лекарственных препаратов.
Лекарственные препараты – лекарственные средства в виде лекарственных форм, применяемые для профилактики, лечения, реабилитации и т.д., прошедшие клинические испытания и разрешены к применению уполномоченными на то органами.
В чем же заключается разница между этими средствами?

28.01.2016

Вибір вакцини проти бешихи свиней

Вибір вакцини проти бешихи свиней

В Бешиха свиней (рос. – рожа) – «улюблене» захворювання практикуючих ветеринарних лікарів: легко діагностувати, легко лікувати, тому без особливих ризиків можна проявити професіоналізм. Летальність при бешисі невисока, свині одужують через два-три дні та продовжують активно споживати корм і рости. Тому термін «рожа» не викликає надмірного занепокоєння як у ветеринарних лікарів, так і у керівників свиногосподарств.

Але, якщо це настільки «не страшна» хвороба, чому досі існують вакцини, а господарства продовжують активно її профілактувати?

27.01.2016