Статьи

Познавательные статьи и публикации о исследованиях, препаратах и животных в ракурсе деятельности нашей компании

Хвороба Ауєскі: чи варто звертати увагу?

Хвороба Ауєскі: чи варто звертати увагу?

Вперше клінічні ознаки хвороби Ауєскі були описані 1813 року у ВРХ, а 1849 року в зв’язку з характерними клінічними особливостями захворювання було названо як «псевдосказ». 1902 року угорський вчений Аладар Ауєскі ізолював вірус та віддиференціював його від сказу, в зв’язку з цим, захворювання офіційно отримало назву – «хвороба Ауєскі». Лише 1931 року в США було виділено вірус від домашніх свиней. 1934 року вірус було віднесено до групи герпесвірусів, відповідно до його серологічної спорідненості з вірусом звичайного герпесу

22.10.2015
908

Стоп Гамборо! - Порівняльне вивчення характеристик ефективності вакцин проти хвороби Гамборо

Стоп Гамборо! - Порівняльне вивчення характеристик ефективності вакцин проти хвороби Гамборо

Хвороба Гамборо (інфекційна бурсальна хвороба, ІБХ) – захворювання, спалахи якого зафіксовані у 95% країн світу (за підсумками роботи 63-ї Генеральної сесії МЕБ у Парижі).

Висока контагіозність, стійкість вірусу до дії чинників довкілля та дезінфектантів, а також економічні збитки, від яких потерпають птахівничі господарства, сприяють перетворенню ІБХ на серйозну проблему для промислового птахівництва багатьох країн світу, зокрема й України.

02.10.2015
701

Аспекты производства вакцин для птицеводства

Аспекты производства вакцин для птицеводства

Вакцинопрофилактика по праву считается одним из крупнейших достижений биологии. Характерная черта развития биологии на современном этапе – стремительное преодоление расстояния, отделяющего фундаментальные открытия от их практического применения. Этот процесс наиболее отчетливо проявляется в области разработки средств специфической профилактики вирусных заболеваний. В настоящее время трудно назвать область биологической науки, где бы столь быстро и эффективно использовались новейшие достижения биохимии, биофизики, цитологии, генетики, молекулярной биологии, биотехнологии и других наук.

17.09.2015
620

Основні аспекти лікування корів, хворих на метрит

Основні аспекти лікування корів, хворих на метрит

Сучасні технології виробництва молока ставлять корів в жорсткі умови утримання, що збільшує їх схильність до гінекологічних захворювань. Наслідком даного фактору є складність контролю за станом функції відтворення, що призводить до збільшення кількості неплідних корів і відсотку яловості та значних збитків у господарстві.

14.09.2015
1704

Контроль вакцинации птицы методом выпойки

Контроль вакцинации птицы методом выпойки

На сегодняшний день одним из самых распространенных и популярных методов вакцинации является метод выпойки – метод удобный, простой в техническом исполнении, не требующий дополнительных трудовых ресурсов. Половину действий, направленных на выполнение качественной техники вакцинации, возможно осуществить только при наличии специального препарата, по типу ИНДИГО МАКС.

11.09.2015
984

Африканская чума свиней. Как не допустить занос инфекции на промышленные свинофермы?

Африканская чума свиней. Как не допустить занос инфекции на промышленные свинофермы?

Интервью Собко Ю. А., генерального директора «БИОТЕСТЛАБ», кандидата ветеринарных наук для журнала "Прибуткове свинарство".
Посвящается памяти Собко Анатолия Ивановича, ученого, инфекциониста, вирусолога, иммунолога, доктора ветеринарных наук, возглавлявшего работы по ликвидации АЧС в Одесской области и организации профилактических мероприятий по недопущению дальнейшего распространения этого заболевания.

09.09.2015
2218